Kolekcia DZIFČA:SLOVAKIA modro-biela sieťotlač

Sme rodinné sieťotlačové štúdio, ktoré poskytuje tlačiarenske služby na potlač textilu, tričiek, mikín a iného textilu. Vieme vám  pomôcť aj s grafickým návrhom na potlač textilu. My tlačíme výlučne manuálne, na sieťotlačovom karusely a každé jedno vytlačené tričko prechádza cez naše ruky. Udržujeme tradíciu sieťotlačového remesla. A to nás napĺňa , motivuje pracovať ďalej a zdokonalovať sa.

V našom okolí  máme veľa šikovných kamarátov a remeselníkov. Preto pripravujeme aj vlastnú potlač na textil . Textil z nášho štúdia budeme publikovať pod spoločným názvom Kolekcia, kde jednotlivé potlače budú mať vlastný názov. Tričká s potlačou, tlačenou sieťotlačou z Kolekcie, si môžete zakúpiť na našej zákazníckej telefónnej linke alebo prostredníctvom mailu.

Predstavujeme Vám kolekciu nazvanú „SLOVAKIA“.

Je to potlač tričiek so slovenskou tématikou. Potlač je  modro-biela, a názov farby pre modrú potlač je priam pre ňu určená, electric-blue (preklad.elektrická modrá).

Kolekcia DZIFČA:SLOVAKIA modro-biela sieťotlač

Dizajn návrhu je slovenský, od slovenského grafika, slovenský originál.:)

Kolekcia DZIFČA:SLOVAKIA modro-biela sieťotlač

Kolekcia je určená pre deti ale aj  ich rodičov, pre dospelých , aby vyjadrili svoje sympatie k tradíciam.

Máme v ponuke biele dievčenské a dámske tričká s modrou potlačou, ktorá v sebe ukrýva nápis Slovakia a je plná symbolov a znakov zo Slovenska. Na potlač sme použili naozaj kvalitné tričká zo 100 % organickej bavlny, zn.Stanley&Stella. Spojili sme vizuálnu kvalitu  s kvalitou materiálu, aby bola skúsenosť  z nosenia našich tričiek len príjemná. 🙂