Sme malé rodinné štúdio zamerané na potlač textilu. Pri potlači používame technológiu sieťotlače, s ručnou výrobou.
Sú však situácie, keď je potrebné vytlačiť iba jeden originálny kus textilu/trička a vtedy používame transferové fólie technikou termoprintu. Potlač jedného trička, alebo v skratke One t-shirt edition, je názov pre ďaľšiu z technológií, ktorú používame pre potlač textilu v našom štúdiu. Používame fólie nemeckého výrobcu, ktorý zaručuje stálosť pri dodržaní podmienok prania (Pranie do 30°).

Potlač trička Termoprint
Potlač  jedného trička. Termoprint.

T E R M O P R I N T 

Tepelná tlač (alebo priama tepelná tlač) je proces digitálnej tlače, ktorý vyrába tepelne citlivý termálny papier alebo tepelný papier. Poťah je čierny v oblasti, kde sa ohrieva a vytvára obraz, na ten sa nanesie lepidlo a pomocou tepla sa prenesie na textil.

Potlač trička Termoprint
Jednokusová potlač. Potlač trička .Termoprint

Jednokusový výtlačok , alebo One t-shirt edition, nazývame potlač trička vyhotovenú v jednom originály, s originálnou , neopakovateľnou grafikou. Môže byť prezentovaná ako vzorka pre ďaľšiu potlač sieťotlačou, alebo môže  byť vyrobená už s cieľom výnimočnosti a jedinečnosti. Je to vhodný darček  pri rôznych príležitostiach. Výroba jednokusovej potlače je momentálne veľký trend a je našim cieľom poskytovať zákazníkom kvalitnú potlač, ktorú budeme postupne rozširovať.

Potlač trička Termoprint
Potlač  jedného trička. Termoprint.

Termotlač je transferová tlač. Transferovať možno plné tóny, textúry a vektorové grafiky aspoň s 50% sýtosťou.

Potlač trička Termoprint
Jednokusová potlač. Potlač trička .Termoprint